Restaurace Bavorský dvůr byla otevřena v roce 2005 v prostorech bývalé restaurace Ondráš přímo naproti Kraft Foods ve Valašském Meziříčí na Sokolské ul. Vařit v restauraci se začalo koncem roku. Na jaře 2006 byl zrekonstruován a rozšířen stávající salonek, který dnes pojme až 60 hostů (optimálně 30 - 45). Salonek je vyzdoben mysliveckými trofejemi a obrazy od malíře Jana Kudely. Je to oblíbené místo pro oslavy narozenin, školení, prezentace, svatby, kary, srazy spolužáků atp. Restaurace nabízí příjemné posezení poblíž centra města. Čepujeme nepasterizované pivo Bernard, které bylo mnohokrát oceněno na mezinárodních i národních soutěžích. Naše restaurace dosáhla v loňském roce na 3. místo v celorepublikové soutěži pivovaru Bernard TOP 100 Gastro, která hodnotí péči o pivo.

Specialitou našeho podniku je grilované bavorské vepřové koleno, které si získalo věhlas v celém okolí. Jsou připravována vždy sudý týden v pátek. Lze si je objednat i na večer, který je obohacen o doprovod harmoniky. Každý rok také připravujeme zvěřinové a vepřové hody, které jsou také velmi oblíbené a známé.

Restaurace má kapacitu 60 míst, se salonkem až sto míst. Vaříme od pondělí do pátku, od 11.00 do 14.00 hod. Samozřejmě akce jsou zajišťovány jak v pátek večer tak po celou sobotu. Při objednávání akce je důležité znát počet hostů, čas, přibližný rozpočet a zanechat svůj kontakt. Vše záleží na osobní domluvě s naší provozní paní Andreou Škorňovou.

Přijďte si posedět a pobavit se
a starosti nechte na nás.
Zveme Vás k návštěvě a přejeme
DOBROU CHUŤ